Naklejki do paznokci cienkie samoprzylepne świąteczne świecące w UV Colorf CY-022

Naklejki do zdobień wykonane są w technologi fotoluminescencyjnej - pozawala im to na świecenie w ciemności po uprzednim naświetleniu!

Aplikacja naklejki jest banalnie prosta i osoba w każdym stopniu zaawansowania poradzi sobie z ich intuicyjnym stosowaniem. Wybierz wybrany wzór, przyklej w wybranym miejscu i gotowe! Wspaniała kompozycja do której przygotowania potrzebny Ci będzie jedynie przyrząd jak patyczek czy pęseta.

Naklejki z kolekcji Świątecznej to wspaniały wybór dla nowoczesnych Kobiet, które szukają najmodniejszych rozwiązań i szybkiej stylizacji salonowej! Atrakcyjne wzory, ciekawe faktury i niezliczona ilość możliwości.  Wyraź swoją osobowość i nastrój swoim  manicure. Arkusze składają się z wielu kompozycji, jesteśmy pewni, że nie będziesz mogła się zdecydować!

Doskonały klej przylega idealnie i nie odkleja się podczas noszenia - wystarczy, że wykończysz stylizację topem i gotowe!

Motywy przygotowane zostały w taki sposób aby pasowały na większość paznokci - co powoduje, że są niezwykle uniwersalne. Charakteryzują się niezwykłą precyzją wykonania - widoczne są ekstremalnie małe elementy przy jednoczesnym zachowaniu ultra cienkiej struktury praktycznie nie wyczuwalnej po aplikacji topu! Solidne, wytrzymałe i niepodatne na rozrywanie.

Wymiary: 10x8 cm

7b7e594c7d96384c4c5992ddf27420f5.jpg

Sposób użycia:

Jeśli jest potrzeba - przytnij wzór do wymaganego rozmiaru. Przy pomocy drewnianego patyczka lub pęsety odklej naklejkę z arkusza.

Nanieś naklejkę na wcześniej przygotowaną stylizację. Pamiętaj aby powierzchnia była sucha w przypadku lakieru tradycyjnego lub przetarta cleanerem/ dehydratorem w przypadku stylizacji UV.

W zależności od wzoru nałóż jedną lub dwie warstwy lakieru nawierzchniowego.

Naklejki nadają się do użycia z lakierami klasycznymi, hybrydowymi oraz żelami uv i akrylożelami.

7aa8360d1b1ed357f1045310c82d55e1.jpg
174641841
97 Przedmioty

inne produkty

Wszystkie produkty w tej kategorii: 16
Produkt dodany do porównania